Wgląd do prac egzaminacyjnych kierunek Administracja

Opublikowane przez mzabicka w dniu

Informujemy, iż wgląd do prac egzaminacyjnych z przedmiotu Konstytucyjne zasady funkcjonowania administracji publicznej organizowanego dla studentów Administracji II stopnia odbędzie się w poniedziałek 24 lutego 2020 r. w sali 415 Collegium Iuridicum I o godzinie 18:40. Egzamin poprawkowy odbędzie się w takiej samej formie jak egzamin w sesji egzaminacyjnej głównej, termin egzaminu zostanie określony w późniejszym terminie.

Wgląd do prac egzaminacyjnych z przedmiotu Konstytucyjne podstawy administracji publicznej organizowanego dla studentów Administracji I stopnia odbędzie się w czwartek 20 lutego 2020 r. w sali 415 Collegium Iuridicum I w godzinach 11:30 – 12.30. Egzamin poprawkowy odbędzie się w takiej samej formie jak egzamin w sesji egzaminacyjnej głównej, termin egzaminu zostanie określony w późniejszym terminie.