Mobile menu
7 marca 2017

X Ogólnopolski Zjazd Kół Naukowych Prawa Konstytucyjnego

Michał Piechota

Szanowni Państwo,

informujemy, że zapisy na X Ogólnopolski Zjazd Kół Naukowych Prawa Konstytucyjnego „CO DALEJ Z DEMOKRATYCZNYM PAŃSTWEM PRAWA?” są przyjmowane po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego dostępnego pod linkiem:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScSah2Uclr0JBLaScfChZPMtstp7fLs07jH2CRSFZjv-BDU1w/viewform

Rejestrując zgłoszenie przez niniejszy formularz, deklarują Państwo chęć uczestniczenia w X Zjeździe KNPK. Jeśli Państwa zgłoszenie zostanie przyjęte – co zależy o liczby dostępnych miejsc – to o ciągu 3 dni roboczych od wypełnienia formularza otrzymają Państwo e-mailem dane do przelewu opłaty konferencyjnej (30 zł). W ciągu 5 dni od otrzymania e-maila Państwa opłata powinna zostać zaksięgowana na podanym rachunku bankowym. Jeśli w tym czasie Państwa przelew nie zostanie zaksięgowany, to zgłoszenie zostanie anulowane, a informacja o wolnym miejscu zostanie przekazana osobie z listy oczekujących.

Pełne przyjęcie Państwa zgłoszenia i zarezerwowanie miejsca nastąpi po zaksięgowaniu opłaty konferencyjnej na podanym rachunku bankowym, o czym zostaną Państwo poinformowani e-mailem.

Zastrzegamy, że z uwagi na charakter organizowanej konferencji zgłoszenia członków Kół Naukowych Prawa Konstytucyjnego mają pierwszeństwo przed pozostałymi.

Z poważaniem
Komitet Organizacyjny X Zjazdu
Kół Naukowych Prawa Konstytucyjnego

Pobierz harmonogram

EnglishGermanfrenchSpain